Profesionalūs durpių substratai

daržovių, grybų augintojams, gėlininkams, sodininkams mėgėjams ar profesionalams

Įmonėje gaminami durpių substratai skirti daržovių, grybų augintojams, gėlininkams, sodininkams mėgėjams ar profesionalams. Substratai gaminami atsižvelgiant į augalų augimo ypatybes, gamtos sąlygas ir vietą, kurioje jie bus auginami. Kiekvienu atveju verta kreiptis į mūsų specialistus, kurie parinks Jums tinkamiausią produktą.

Remix 0

Bazinis natūralių aukštapelkinių durpių produktas, be trąšų su subalansuotu pH lygiu nuo 5,5 iki 6,5, paruoštas kaip substrato bazė.

Remix 1

Natūralių aukštapelkinių durpių smulkių ir vidutinių frakcijų substratas, su trąšų kiekiu nuo 0,5 iki 1,0 g/l ir subalansuotu pH lygiu nuo 5,5 iki 6,5.

Remix 2

Natūralių aukštapelkinių durpių vidutinių ir stambių frakcijų substratas, su trąšų kiekiu nuo 1,0 iki 2,0 g/l ir subalansuotu pH lygiu nuo 5,5 iki 6,5.

Remix 3

Natūralių aukštapelkinių durpių stambių frakcijų substratas, su trąšų kiekiu iki 2,0 g/l ir subalansuotu pH lygiu nuo 5,5 iki 6,5.

Remix 4

Natūralių aukštapelkinių tamsių durpių vidutinių ir stambių frakcijų substratas su trąšų kiekiu nuo 1,0 iki 2,0 g/l ir subalansuotu pH lygiu nuo 5,5 iki 6,5.

Remix S

Natūralių aukštapelkinių durpių substratas, gaminamas pagal specialius klientų poreikius pageidaujamomis proporcijomis.