Saula

SUBSTRATAI

Sėjimui

„SAULA“ durpių substratas sėjimui – tai neutralizuotų durpių pagrindu paruoštas produktas, kuriame yra visos augalo sudygimui ir augimui reikalingos medžiagos.

Balkoninėms gėlėms

„SAULA“ durpių substratas balkoninėms gėlėms – tai neutralizuotų durpių pagrindu paruoštas produktas, kuriame yra visos augalo augimui ir žydėjimui reikalingos medžiagos.

Universalus

„SAULA“ universalus substratas – tai neutralizuotų durpių pagrindu paruoštas produktas, kuriame yra visos augalo augimui reikalingos medžiagos. Skirtas naudoti daržininkystėje, gėlininkystėje, miškininkystėje bei aplinkai apželdinti.

Gėlėms

„SAULA“ durpių substratas gėlėms – tai neutralizuotų durpių pagrindu paruoštas produktas, kuriame yra visos augalo augimui ir žydėjimui reikalingos medžiagos.

Pomidorams ir daržovėms

„SAULA“ durpių substratas skirtas pomidorų, paprikų, baklažanų, agurkų, salotų ir kitų daržovių daigams pikiuoti, persodinti ir auginti, atviro ir uždaro grunto sodinamajai žemei papildyti ir pagerinti.

Šilauogėms ir rododendrams

Durpių substratas šilauogėms, braškėms, spanguolėms, dekoratyviniams spygliuočiams, rododendrams, azalijoms, viržiams ir kitiems rūgštinę terpę mėgstantiems augalams sodinti, auginti ir prižiūrėti.