Drėkinimo skystis

Drėkinimo skystis dedamas į visus substratus tam, kad geriau ir per trumpesnį laiką ir kuo tolygiau vanduo įsigertų į substratą.

Prieš naudojant substratai turi būti gerai išpurenti ir pravėdinti, pasirūpinkite ir tinkama durpių drėgme. Drėgmė yra svarbi mikroorganizmų veiklos suaktyvėjimui.

Durpių substratus skirtus sėjimui rekomenduojame sunaudoti per 3 mėn. nuo pagaminimo datos, laikyti sausoje ir nuo saulės apsaugotoje vietoje. Jei substratai buvo saugojami netinkamose sąlygose ir ilgiau nei rekomenduojama, rekomenduojame prieš sodinimą naudoti skystas NPK trąšas. Kitus durpių substratus rekomenduojame sunaudoti ne vėliau nei per 6 mėn. nuo pagaminimo datos.

Esant minusinei temperatūrai, pagaminta produkcija gali būti sušalusi (nors gamybos patalpose yra palaikoma temperatūra ne žemesnė nei +17, pagaminti produktai yra sandėliuojami nešildomose patalpose) , tokiu atveju gavę sušalusią produkciją turite laikyti šiltose patalpose, kol substratas pasieks tinkamą temperatūrą jūsų sodinamiems augalams.

Jums taip pat gali būti įdomu